Prodej rodinného domu - rekreační chaty, 163 m², pozemek 3805 m2 - Stará Ves u Rýmařova - Žďárský Potok

Žďárský Potok 19, Stará Ves | 163 m²

ID 00005
Kontakt
rezervováno

V samém srdci Jeseníků nabízíme k prodeji rodinný dům o celkové podlahové ploše 163 m2 s pozemky o výměře 3805 m2.

Nemovitost se nachází v malebné a klidné obci Stará Ves u Rýmařova, část Žďárský Potok. Území je součástí CHKO Jeseníky.

Jedná se o zděnou samostatně stojící stavbu umístěnou volně na pozemku se sedlovou střechou, kterou lze využít pro další rozšíření objektu. Půdorys domu má obdélníkový tvar s velice dobrým dispozičním řešením : Vstup přes verandu do centrální chodby z které je přístupná v jedné části samostatná kuchyně. Z kuchyně je vstup do dvou neprůchozích pokojů. V druhé části domu se nachází obývací pokoj, koupelna a WC. V domě je vlastní kotelna s kotlem na tuhá paliva napojena na radiátory. Součástí stavby je praktický dřevník a stodola.

Uliční šíře pozemku činí cca 42 m, hloubka cca 92 m. Zahrada je udržována, převážně zatravněna a osázena stromy. Okna jsou dřevěná. Podlahy koberce, lino a dlažba. Stavba je napojena na elektro a vlastní vydatnou studnu. V plánu je obecní kanalizace, v součatnosti stavba disponuje vlastní jímkou.

Nabízený dům s přilehlými pozemky je možno využít k bydlení, rekreaci či k podnikatelské činnosti.

V obci Stará Ves se nachází lyžařský vlek s velkou parkovací plochou v návaznosti na restaurační zařízení. Obec Stará Ves se nachází v západní části Moravskoslezského kraje České republiky. Zahrnuje jednu z turisticky nejatraktivnějších oblastí Hrubého Jeseníku, jehož dominantou je nejvyšší moravská hora Praděd. Významným rysem území je pestrá a bohatá příroda s nejčistčím vzduchem v ČR.

Právní servis včetně vkladu do katastru zajištěn, pro zájemce je možné zajistit i financování. Více informací: www.chatastaraves.cz

Soubory ke stažení:

video YouTube
cZtyLfZvQy8_22
KategorieRodinné domy
LokalitaŽďárský Potok 19, Stará Ves
OkresBruntál
VelikostAtypický
Plocha užitná163 m²
Plocha pozemku3.805 m²
Plocha zastavěná217 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Žďárský Potok 19
Stará Ves
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře