Prodej rodinného domu, podlahová plocha 816m², celková výměra pozemků 12.453 m2 - Těmice

Těmice 56 | 816m²

ID 838
Kontakt
14 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům/lesní usedlost o celkové podlahové ploše cca 816 m2 ležící v katastru obce Těmice na pomezi Vysočiny a Jižních Čech. Vzdálená od Jindřichova Hradce cca 20 km. Prodávaná nemovitost je přízemní s prostornou půdou, kterou lze rozšířit o další obytnou část. Dům je zkolaudovaný jako objekt k bydlení s přiděleným číslem popisným. Nemovitost je tedy možné využít jak pro bydlení, tak i pro podnikání - penzion, hotel. apod...
Dům je obdélníkového půdorysu. Celková užitná plocha domu činí cca 816 m2 a celková výměra pozemků činí 12.453 m2. Celý pozemek je oplocen kvalitním pletivem a přístup je zajištěn přes uzamykatelnou bránu. Příjezd vozidlem přímo k nemovitosti po kvalitní asfaltové cestě.
Základy domu jsou betonové, objekt je zděný. Střecha prošla kompletní rekonstrukcí.
Do nemovitosti je přivedena elektrická energie, voda z vlastní studny a vrtu, vytápění objektu tuhými palivy ( objekt byl napojen na plynové zásobníky - nyní demontováno), vlastní čistička odpadních vod.
Na pozemku se nachází další stavba, zkolaudovaná také jako objekt k bydlení s přiděleným číslem popisným. Celková zastavěná plocha stavby činí 91 m2.
Tato stavba byla postavena jako příslušenství k původní usedlosti a nabízí další možnosti využití např. pro podnikání či bydlení.
V těsné blízkosti prodávané nemovitosti se nachází rybníček u Starých Hutí - přírodní památka s výskytem populací sině ohrožených druhů rostlin a živočichů.
Dům se nachází uprostřed lesů na samotě. Nejblížší stavby jsou vzdálené cca 4 km. Místo tedy zajišťuje naprosté soukromí a klid.
Lokalita je m.j. významným centrem cestovního ruchu s možností rekreačního a sportovního vyžití. Je zde nespočet kulturně historických památek jako doklad bohaté a mnohotvárné historie - starobylá města, plná života a kultury, majestátné gotické kostely, renesanční zámky, kláštery, památky lidového stavitelství, zajímavé technické stavby včetně důmyslných rybničních systémů. Více info v RK.
Právní servis včetně vkladu do katastru zajištěn, pro zájemce je možné zajistit i financování. Doporučuji. Číslo zakázky: 838. Cena včetně provize RK.

KategorieRodinné domy
LokalitaTěmice 56
OkresPelhřimov
VelikostAtypický
Plocha užitná816 m²
Plocha pozemku12.453 m²
Plocha zastavěná819 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuSamota
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Těmice 56
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře